KURUMSAL


HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bimoto 2003 yılında Alfaromeo, Audi, Bmw, Chrysler, Citroen, Fiat-Tofaş, Ford, Lada, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Volkswagen ve Japon grupları oto yedek parçalarının ithalatı ile sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda araç fabrikalarının her geçen gün yenilenen araç modellerini takip ederek ithal ettiğimiz orijinal ve yan sanayi mallarının toptan dağıtımını yapmakta ve tüm Türkiye çapında 180 civarında toptancı ile çalışmakta. 5000 farklı çeşit parça stoku ile süratli teslim, uygun fiyat ve ödeme vadeleri ile müşteri taleplerini karşılayan firmamız ürünleri tamamını müşterilerinin yakınına getirmeyi ve her talebe olumlu cevap verebilmeyi kuruluşundan itibaren prensip edinmiştir.

Bununla beraber İtalya menşeli MIRAGLIO firmasının da Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.


KALİTE PROGRAMIMIZ

Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini tümüyle karşılayan ürünü en ekonomik şartlarda, sürekli ve güvenilir bir kalitede ürettirmek. Müşteri isteklerini mümkün olan en kısa zamanda ve en iyi şekilde karşılamak. Çünkü müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmek, bugün olduğu gibi yarında var olmamızı sağlayacaktır. Tedarikçilerimiz de kalite sistemimiz içersindedir. Bu anlayıştan ödün vermeyen firmaları seçmek ve onlar ile kaliteli düzeyde çalışmak. Yaptıklarımız ile hiçbir zaman yetinmeyeceğiz. Sürekli artan ürün grubumuzda daha iyiyi ve hatasızı arayacağız.

KALİTE PROGRAMIMIZ

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Bimoto kapsamındaki tüm markalarımızı kurumsal kimliğimizle birleştirip tüm faaliyet alanlarımızda koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışla sektörümüzde oluşan tüm yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olmak ve bunları sürekli kılmak. Otomotiv sanayinde zor parçaların yapımında ihtisaslaşması ve bu parçaların günümüz teknolojisi ile imali, kalitesi devamlılığı ve ucuzluğu ile birlikte şirketimizi her geçen gün büyütmek ve geliştirmek ana hedefimizdir.


MİSYONUMUZ

İş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sürekli araştırma ve geliştirme yaparak beklentilerine uygun hizmetleri sunarak yedek parça konusundaki aktivitelerimizde zirvede olmak. Pazar payımızı sürekli arttırmak ve bu şekilde sektördeki öncü rolümüzü muhafaza ederek tüm ortaklarımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek ve taklit edilen firma imajımızı korumak. Ayrıca günlük, haftalık, aylık sirküler ile yeniliklerimizi ve yeni ürün yelpazemizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

© 2020 - 2022 Bimoto